Система фрезерування під врізні петлі

Для виробництва і реставрації дверей і вікон Virutex розробив фрезер для петель FR129VB.

Крім очевидної функції фрезерування гнізда під всі види традиційних дверних петель, фрезер FR129VB дозволяє виконати гніздо під врізні невидимі петлі для так званих дверей з фальцем.

Це єдине на ринку рішення, яке дозволяє підготовку під врізку всіх найпопулярніших на ринку петель (Argenta, Simonswerk та Kubica). Додатково можна докупити спеціальні змінні шаблони, що дозволяють використовувати в дверях різні петлі.

Система Virutex для монтажу петель складається з ручного фрезера потужність 1000 Вт та алюмінієвої направляючої, яка дозволяє встановлювати фрезер безпосередньо на дверному полотні або дверній коробці та працювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенях.

фрезер для петель може працювати в горизонтальній і вертикальній позиції

Максимальна ширина захвату кріплень на дверях – 200 мм, а мінімальна – 33 мм. Шаблони купуються під конкретний вид петель і під виробника. Існує також можливість виготовлення шаблону за індивідуальним замовленням, наприклад, у випадку спеціальних петель.

Переваги конструкції.

Традиційне фрезерування під петлі здійснюється з допомогою прямої фрези, з максимальним робочим діаметром інструменту 32 мм. Максимальна глибина фрезерування під стандартні петлі 11 мм. Фрезерування під врізні петлі на глибину до 40 мм виконується з використанням спеціального набору фрез із змінними лезами діаметрами 14, 15, 16 і 20 мм, з робочою довжиною 11 мм. Фрез дозволяє виконати гнізда в кілька проходів. Максимальний розмір гнізда для фрезу 16 мм – 161 x 70 мм.

Virutex FR129VB – це проста, але старанно продумана конструкція.

Напрявляюча, що поставляється разом з фрезером в стандартній комплектації, дозволяє зробити гнізда для 3-4 петелі без додаткових вимірювань і розмічування. Після виконання першого гнізда, наступні робляться автоматично шляхом переміщення направляючої.

Така система також дозволяє виконувати серію дверей без необхідності переналаштування фрезера. Оскільки на ринку з’являються петлі з більшою глибиною і довжиною, виробник передбачив додаткову направляючу. Вона дозволяє фрезерування відповідних гнізд в два етапи.

Фрезер для петель FR129VB це відмінне рішення для столярів та клієнтів, які не використовують верстати з ЧПУ, а всі роботи, пов’язані з монтажем і ремонтом дверей виконують безпосередньо у клієнта.