Вакуумні блоки SCHMALZ як вигідна альтернатива оригінальним блокам

Компанії Shmalz пропонує замінники вакуумних блоків для всіх марок і моделей станків ЧПУ.

Вакуумні блоки SCHMALZ
Вакуумні блоки SCHMALZ

В данній статті як приклад взято нову вакуумну систему для станків Biesse*.

Вакуумні блоки забезпечують реальну альтернативу оригінальним блокам по ряду причин. По-перше, вони витривалі і утримують заготовку в правильному положенні. А по-друге, забезпечують відмінне співвідношення ціни і якості.

Переваги блоків Schmalz

Нові вакуумні пристрої VCBL-B для консольних систем Biesse сумісні з оригінальними вакуумними блоками. Як і оригінальні, вони легко розміщаються в монтажних гніздах. Інновація блоків Schmalz полягає в тому, що в результаті механічного пошкодження блоку або його зносу рідко виникає необхідність замінювати весь блок. У багатьох випадках достатньо замінити тільки вакуумну пластину.

У стандартних системах Biesse пошкоджений вакуумний блок повинен бути повністю замінений. Пропоноване рішення Schmalz знижує витрати на використання запасних частин і означає, що машина після невеликого простою готова до використання.

Точне позиціонування

Корпус вакуумного блоку VCBL-B виконаний з високоміцного матеріалу для оптимальної стабільності. Це гарантує, що заготовка правильно і безпечно зафіксована навіть при високих робочих навантаженнях. Це ще одна важлива перевага, особливо при обробці масиву деревини, коли заготовки часто об’ємні та важкі.

Нові вакуумні блоки Schmalz дозволяють легко працювати з різними деталями під дуже жорсткими допусками.

Простий монтаж

Всмоктувальна пластина має спеціальний гнучкий профіль ущільнювача. Це забезпечує оптимальне прилягання до поверхні заготовки і ефективне використання вакууму без втрати енергії. Процес фіксації дуже простий – блоки розташовуються у відповідних слотах Biesse. Вакуумний блок оснащено сильними магнітами, що додатково полегшує точне розміщення в монтажному гнізді. Ефективна робота забезпечується завдяки інтегрованому вимикачу, який дозволяє працювати з невикористовуваними вакуумними блоками без необхідності їх демонтажу з консолі.

Вакуумні блоки Schmalz VCBL-B висотою 29 і 48 мм доступні для 3-х і 4-х осьових машин і 74 мм для 5-осьових машин. Доступні розміри блоків Schmalz: 140×130, 125×75, 120×50 і 130×30 мм. Залежно від версії вони можуть бути дешевше на 30 % у порівнянні зі стандартними блоками, доступними на ринку.

* BIESSE є зареєстрованим товарним знаком. Представлені блоки виробляються фірмою Schmalz для роботи на верстатах з ЧПУ BIESSE.