Революційна невидима самоз’єднувальна система OVVO

Інноваційне рішення в сфері з’єднання елементів меблів, дверей або монтажу інтер’єрів з’явилось на ринку зовсім нещодавно, але інтенсивно розвивається і запроваджується в багатьох фірмах.

Це, без перебільшення, революційне рішення підходить для усіх оброблювальних центрів. Також, операцію фрезерування отворів для монтажу елементів системи можна виконати на спеціально розробленому для цієї системи стаціонарному фрезері SOP-1 фірми Vitap або ручному фрезері AB181 Virutex.

Гнізда під з’єднання OVVO можна робити ручним електроінструментом

– Великою перевагою OVVO є спосіб підготовки отворів під гнізда для з’єднувачів – говорить Максим Басун, директор фірми ITA TOOLS в Україні, яка є офіційним дистриб’ютором цього рішення на українському ринку, і додатково постачає необхідні для системи фрези, агрегати та електроінструмент.

– Гнізда виконуються за один прохід за допомогою однієї фрези з відповідним профілем. Глибина фрезерування і швидкість подачі залежить від типу матеріалу. Глибина входу в матеріал для найпопулярніших з’єднувачів моделі 1240 – мінімум 12,7 мм, а максимум 13,1 мм – на довжину 51,3 мм. Максимальна швидкість обертів – 18 000 на хвилину. Фрези виконані з твердого сплаву і розроблені спеціально для конкретного типу з’єднань. Вони наявні в двох найпопулярніших розмірах хвостовика: 8 і 12мм. Окрім версії з твердого сплаву, є також алмазні фрези, які забезпечують значний термін служби в МДФ і ДСП.

Два типи з’єднань

Ринковий потенціал системи з’єднань зацікавив більше десятка виробників меблів. Вони вирішили тестувати OVVO на власних потужностях в різних матеріалах типу деревини, плит, фанери, HPL, Corian, ПВХ, оргскла і подібних. Їхні результати виявились позитивними і свідчать, що цей тип з’єднання поступово замінить застарілі системи. Тим більше, що OVVO має два типи з’єднань: роз’ємне і нероз’ємне, і обидва мають по три розміри з’єднувачів, що дозволяє скріплювати елементи з мінімальною товщиною навіть до 10мм, а максимальною – до 50мм.

– Система є швидкою в монтажі і демонтажі. Саме тому виробництво меблів, яке використовує систему OVVO для з’єднання ДСП, деревини і інших матеріалів, є продуктивнішим ніж традиційні виробництва. До того ж, елементи при транспортуванні в розібраному вигляді займають до 50% меньше місця.

– Окрім відчутної економії часу на монтаж і демонтаж конструкцій (до 80 %), в яких використано систему, у неї є ще одна беззаперечна перевага – з’єднання витримує навантаження до 150 кг, при цьому ретельно продумана конструкція не дозволяє йому вискочити чи пошкодити гніздо.

Практичність, витривалість, можливість швидко зібрати елементи без жодних інструментів чи шурупів, робить систему OVVO найзручнішою для продукції меблів, для виставкових стендів і навіть елементів оздоблення інтер’єрів.

В цьому ролику з нашого каналу You Tube можна побачити, як спроектована ця система. А також, впевнитись як легко збираються меблі.